هداياي تبليغاتي

هداياي تبليغاتي

    

صفحه اصلي | آرشيو وبلاگ | تماس با ما
۸ اسفند ۱۳۹۵
مواد لازم براي هداياي تبليغاتي عالي

تعجبي ندارد كه چرا مشتري ها تا اين حد به هداياي تبليغاتي علاقه دارند. بر اساس انجمن بين المللي محصولات تبليغاتي، صنعت هداياي تبليغاتي، يك صنعت 2/2 ميليارد دلاري است.

هداياي شركتي اين قدرت را دارند كه به مشتريانتان نشان دهند به فكر آنها هستيد و به اين ترتيب رضايت آنها را جلب كنند. علاوه بر اين، اين هدايا مي توانند كاري كنند كه كسب و كار شما بيشتر در خاطر مشتري ها بماند. آنها مي توانند به انتقال آنچه برند شما معرف آن است – سرگرمي، خلاقيت، بهره وري و يا هر چيز ديگري كمك كنند.

خود من به شخصه سالهاست كه هداياي تبليغاتي كه منحصر به فرد بوده اند را نگه داشته ام. آنها را دوست دارم.

من نمي خواهم اينجا در مورد هديه هاي هميشگي صحبت كنم. البته هداياي ساده هم هميشه كاربرد دارند - مانند يك ليوان با نام برند شما و يك جمله زيبا بر رويش، و يا يك كيسه خريد چند بار مصرف با نام برندتان بر روي آن. اين هدايا براي نمايشگاه هاي تجارتي خوب هستند. خود من هم چنين هديه هايي را اگر برايم جالب باشند نگه مي دارم.

اما هداياي تبليغاتي كه واقعا مي توانند تاثير خوبي روي من بگذارند، آنهايي هستند كه فراتر از استاندارد هاي اقلام تبليغاتي مي روند.

من يك سري هديه بازاريابي خيلي خوب دريافت كردم، و در همين حين متوجه شدم چه چيزي باعث مي شود اين همه برجسته و جالب توجه باشند. يك هديه ي بازاريابي كه باعث شود مشتريان، شركت شما را به ياد داشته باشند را مي توان به اجزاي كوچك تر تقسيم كرد. اگر مي خواهيد براي هداياي تبليغاتي ايده بگيريد، اين هشت دستورالعمل را در نظر داشته باشيد:

1.به فكر يك چيز منحصر به فرد باشيد

بله، منحصر به فرد. كلا براي اينكه يك هديه تبليغاتي هميشه در يادها بماند، بايد متفاوت باشد. من همين الان دارم از يك ليوان استفاده مي كنم كه يك فروشنده آن را به من داده است. به راحتي در دست جا مي گيرد، مي توان آن را در مايكروويو قرار داد و اندازه اش هم خوب است. همينطور يك دفترچه يادداشت چسب دار هم دارم كه از يك فروشنده ديگر گرفته ام. قطعا ارزش از اين وسايل را مي دانم.

با اين حال، وقتي به فكر يك هديه تبليغاتي هستم كه فراتر از انتظارم است، يك ليوان يا دفترچه مد نظرم نيست. من حتي نام فروشنده اي كه آن دفترچه را به من دادم يادم نيست، مگر اينكه به آن نگاه كنم.

وقتي به هداياي شركتي به ياد ماندني كه دريافت كرده ام فكر مي كنم، يك چيز منحصر به فرد تر مد نظرم است.

 

2. بهتر است هديه ضخيم تر از پاكت نامه باشد

مردم عاشق باز كردن بسته هاي دريافتي هستند. وقتي آنها يك بسته يا جعبه مي بينيد، شروع به حدس زدن و پيش بيني كردن مي كنند. در اينجا عنصر غافلگيري شكل گرفته است چون آنها نمي دانند چه چيزي در انتظارشان است.

گرفتن يك بسته، خيلي هيجان انگيز تر از  يك ايميل يا يك نامه تخت است. (البته خوب شايد اگر در آن نامه به شما گفته شود كه در قرعه كشي برنده يك جايزه بزرگ شده ايد، مسلما خيلي هيجان انگيز تر از يك بسته است، اما چنين چيزي خيلي كم اتفاق مي افتد؟)

البته كارت ها و يادداشت هاي تشكر هم هستند كه مي توانيد آنها را براي افراد ارسال كنيد. ولي آنها هداياي تبليغاتي نيستند.

نكته اين جاست كه با هديه اي كه به افراد مي دهيد آنها را به حدس زدن واداريد.

3. به دريافت كننده چيزي بدهيد كه بتواند با آن كاري انجام دهند

به مشتريان خود كتاب نگه دار براي كتاب خانه هايشان ندهيد. البته كتاب نگه دار هيچ اشكالي ندارد - آنها در موقعيت مناسب خيلي هم خوب هستند.

اما اگر به مشتريانتان چيزي بدهيد كه بتوانند لمس كند و آن را نگه دارند و از آن استفاده كنند ممكن است بهتر در حافظه شان بماند. بهتر است هديه يك چيز تعاملي باشد كه گيرنده را ترغيب كند آن را لمس كند، نگه دارد و يا با آن ارتباط برقرار كند.

4. بي ربط نباشد

آيا هديه تبليغاتي تان به كسب و كار تان مرتبط است؟ آيا مي توانيد بگوييد آن آيتم، چيز به خصوصي در مورد كسب و كارتان منتقل مي كند؟

به ياد ماندني ترين هداياي شركتي، نماينده كسب و كار شما هستند. خود آن آيتم و يا چيزي در مورد آن، بايد محصول يا خدمات شما و يا مزايايي كه فراهم مي كنيد را به ذهن بياورد.

5. كاري كنيد كه خلاق و درجه يك باشد

ديگر لازم نيست بگويم كه نبايد ارزان به نظر برسد؟

ببينيد، هيچ كس در يك كسب و كار كوچك نمي خواهد مقداير زيادي پول صرف هداياي تبليغاتي كند. ما هم مي خواهيم هديه ها گران نباشند.

اما هزينه و برداشت دو چيز متفاوت هستند. هزينه بايد كم باشد - بلكه يك هديه بازاريابي بزرگ نبايد ارزان به نظر برسد. بايد درجه يك به نظر برسد. و خلاقانه باشد.

علاوه بر اين، بسياري از شركت ها كاركنان خود را از پذيرش هداياي گران قيمت منع مي كنند. سقف محدوديت اغلب  25 دلار يا كمتر است. و اين هم دليل ديگري براي پايين نگه داشتن هزينه كالاهاي تبليغاتي است، چون در اين صورت دريافت كننده ممكن است آن را قبول نكند.

6. لوگوي خود را فراموش نكنيد

كاملا واضح است. خيلي مهم است كه لوگوي خود را فراموش نكنيد. سليقه هم فراموش نشود. صرف نظر از اينكه هديه شما چيست، لوگوي شما، كسب و كار تان را به مردم يادآوري مي كند.

7. چيزي را انتخاب كنيد كه ماندگار باشد           

من هم عاشق گرفتن گل و غذا به عنوان هديه هستم. خودم هم آنها را به عنوان هديه داده ام. قصد ندارم بگويم آنها هديه هاي خوبي نيستند. يك گلدان گياه زيبا يا يك جعبه بيسكوييت هم مي تواند هديه ي خوبي باشد.

اما آنها هديه بازاريابي به ياد ماندني نيستند كه بتوان مدت  طولاني نگه داشت. ماهيت ماندگار بودن آيتم تبليغاتي مي تواند براي سال  ها حكم يك يادآور را داشته باشد – خيلي بيشترازا اينكه يك جعبه آب نبات بلعيده و فراموش شود.

8. تلاش ويژه اي به خرج دهيد

در نهايت، احتمالا نمي خواهيد و لازم هم نيست يك عالمه پول خرج كنيد – همانطور كه در بالا اشاره شد. اما اگر براي درست كردن آن كمي تلاش كنيد، هديه تبليغاتي تان به احتمال زياد قابل توجه خواهد شد.

دوباره برگرديم به مثال شكل لگويي Andertoon، كاملا مشخص است كه هديه دهنده زمان زيادي را صرف اين ايده و سفارشي سازي كرده تا اين هديه نماينده كسب و كارش باشد. هزينه اي كه صرف هر هديه شده كمتر از 25 دلار بوده است. در آن مورد، موضوع بيشتر در مورد خلاقيت و سرمايه گذاري زمان است، تا صرف كردن هزينه هاي اضافي. در دريافت كنندگان هم هيچ شكي باقي نماند كه او تلاش ويژه اي به درست كردن اين هديه كرده است.

نكته اينجاست. اگر امسال سالي است كه مي خواهيد با دادن يك هديه بازاريابي به ياد ماندني، جلو بيفتيد، اين هشت دستورالعمل را دنبال كنيد. با صرف زمان براي ايجاد چيزي منحصر به فرد و به ياد ماندني، در خدمت شاياني به كسب و كار خود كرده ايد و به مشتريان وفادار خود هم احترام گذاشته ايد. همچنين دور نماي فروش تان را هم تحت تاثير قرار داده ايد.

 

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۳ اسفند ۱۳۹۵
فلاسك تبليغاتي

فلاسك تبليغاتي يكي از هداياي با ارزش ميباشد كه معمولا از اين هديه  تبليغاتي ميتوان براي هديه دادن به هر كسي كه چاي ميل ميكند استفاده كرد، بنابراين فلاسك تبليغاتي را ميتوان به همه اشخاص هديه داد و هديه اي بسيار جذاب بشمار مي آيد.

فلاسك رنگي 6018

با استفاده از فلاسك استيل هميشه و همه جا نوشيدني تان را چه گرم و چه سرد در كنارتان داشته باشيد زيرا اين فلاسك ها نوشيدني شما را براي مدت طولاني گرم يا سرد نگه مي دارند.
فلاسك تبليغاتي 1/5 ليتري 6015

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲ اسفند ۱۳۹۵
25 حقيقت عجيب (ولي واقعي) درباره هداياي تبليغاتي

1. بين 8 تا 10 مصرف كننده، 1 الي 10 محصول تبليغاتي دارند.

2. 53 درصد از اين افراد حداقل يك بار در هفته از يك محصول تبليغاتي استفاده مي كنند.

3. 6 تا 10 نفر از آنها محصولات تبليغاتي را تا دو سال را نگه مي دارند.

4. تنها يك نفر از پنج نفر، محصول تبليغاتي كه نمي خواهد را دور مي اندازد.

5. 55 درصد از افراد، قبل از دريافت محصول تبليغاتي، با تبيلغ كننده كاري نداشتند. 85 درصد از افراد، پس از دريافت محصول تبليغاتي، با تبليغ كننده معامله كردند.

6. با اختلاف نزديك به شش هزار، تاثير كيف ها بيشتر از هر محصول تبليغاتي ديگري در ايالات متحده است.

7. سي و يك درصد از مصرف كنندگان ايالات متحده يك كيف تبليغاتي دارند.

8. با يك دهم درصد، كيف همراه با نوشت افزار، پايين ترين هزينه را در ميان محصولات تبليغاتي ديگر در ايالات متحده دارند.

9. اولين محصول تبليغاتي شناخته شده - دكمه هاي يادبود – به سال 1789 زماني كه جورج واشنگتن به رياست جمهوري برگزيده شد برمي گردد.

10. پنجاه و سه درصد اوقات، محصولات تبليغاتي تاثير مورد تبليغ كننده را مي گذارند.

11. چهل و هشت درصد از مصرف كنندگان دوست دارند محصولات تبليغاتي بيشتري دريافت كنند.

12. مصرف كنندگان، محصولات تبليغاتي را به طور متوسط ​​6/6 ماه استفاده مي كنند.

13. شصت و نه درصد از مصرف كنندگان، در صورتي كه يك محصول تبليغاتي را مفيد تلقي كنند، آن را انتخاب مي كنند.

14. شصت و سه درصد از مصرف كنندگان، از محصولات تبليغاتي كه ديگر مايل به نگه داري آنها نيستند مي گذرند.

15. هشتاد و نه درصد از مصرف كنندگان مي توانند تبليغ كنندۀ محصول تبليغاتي كه طي دو سال گذشته دريافت كرده اند را به ياد بياورند.

16. نود و يك درصد از مصرف كنندگان، حداقل يك در آشپزخانه، 74 درصد حداقل يك محصول تبليغاتي در فضاي كاري، 55 درصد حداقل يك محصول تبليغاتي در اتاق خواب خود دارند.

17. هفتاد و هفت درصد از مصرف كنندگان مي گويند سودمندي يك هداياي تبليغاتي اولين دليل شان براي نگه داري از آن است؛ محصولات سلامت و ايمني، محصولات كامپيوتري و نوشت افزار ها به عنوان مفيدترين محصولات تبليغاتي رتبه بندي شده اند.

18. پنج خريدار برتر محصولات تبليغاتي، مشترياني در حرفه هاي در آموزشي، امور مالي، غير انتفاعي، بهداشت و درمان، و ساخت و ساز مي باشند.

19. محصولات تبليغاتي پوشيدني، بالاترين رتبه را دارند و به دنبال آن، نوشت افزارها، كيف، تقويم و بطري يا ليوان قرار دارند.

20. اولين نمايشگاه محصول تبليغاتي در سال 1914 برگزار شد - 32 غرفه دار در آن زمان وجود داشت.

21. زنان بيشتر به كيف، نوشت افزارو تقويم علاقه دارند، در حالي كه مردان بيشتر به پيراهن و كلاه تمايل دارند.

22. مالكيت لباس ها لوگو دار در غرب ميانه ايالات متحده بيشتر از هر جاي ديگري است و 15 درصد از افراد يك آيتم تبليغاتي لوگو دارد دارند.

23. به خصوص تاثير ليوان لوگو دار ، موثر تر از تبليغات راديو و تلويزيون است؛ 57 درصد از افراد قادر بودند نام تبليغ كننده كه بر روي يك ليوان بود را به ياد بياورند، كه اين ميزان براي راديو 32 درصد و براي تلويزيون 28 درصد است.

24. همراه كردن يك هداياي تبليغاتي با تبليغات رسانه اي ديگر، تاثير ديگر رسانه ها را تا 44 درصد افزايش مي دهد.
25. محصولات تبليغاتي تا 500 درصد بيشتر از يك نامه درخواست تجديد نظر به تنهايي، مشتريان راضي را ترغيب مي كند.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۳۰ بهمن ۱۳۹۵
ساعت تبليغاتي

ساعت تبليغاتي

ساعت روميزي تبليغاتي و ساعت ديواري تبليغاتي از جمله هداياي تبليغاتي ماندگار ميباشند، نياز به دانستن زمان اين فرصت را به شما ميدهد تا تبليغات خود را در ساعات مختلف در معرض ديد مشتريانتان قرار دهيد.
ساعت ديواري تبليغاتي
ساعت روميزي تبليغاتي

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ]

 
 

 


معرفي وبلاگ

هداياي تبليغاتيفهرست اصلي

صفحه نخست
پست الكترونيك
آرشيو مطالب
افزودن به علاقه مندي ها
صفحه خانگي
 


آرشيو موضوعي

موضوعي ثبت نشده است


آرشيو ارسال ها

بهمن ۱۳۹۶
آذر ۱۳۹۶
مهر ۱۳۹۶
مرداد ۱۳۹۶
ارديبهشت ۱۳۹۶
فروردين ۱۳۹۶


پيوند ها

خريد اپل ايدي به سيب
هداياي تبليغاتي
طراحي سايت بهسون
ماردين
درمان ديابت
دكوراسيون منزل
طراحي دكوراسيون منزل
آموزشگاه موسيقي
بج سينه

 [ ساخت وبلاگ ]