هداياي تبليغاتي

هداياي تبليغاتي

    

صفحه اصلي | آرشيو وبلاگ | تماس با ما
۶ تير ۱۳۹۷
6 حقيقت نشان دهنده قدرت هداياي تبليغاتي

در عصر بازاريابي ديجيتال كه به شدت در دوران رونق خود به سر مي برد، ممكن است اغلب افراد از قدرت هداياي تبليغاتي غافل شوند.

شايد با استفاده از ابزار و داده هاي بازاريابي و تجزيه و تحليل آنلاين آنها نتوانيد به ميزان تاثير آنها پي ببريد، اما آمار نشان مي دهد كه اين روش بازاريابي چگونه مي تواند مزاياي چشمگيري را براي كسب و كار شما داشته باشد.

1) 89 درصد از مردم هداياي تبليغاتي كاربردي را نزد خود نگه مي دارند

اين نشان دهنده اهميت سرمايه گذاري در هداياي مفيد و كاربردي براي مشتريان شما است كه شامل اقلامي مانند: خودكار تبليغاتي ، كيف مخصوص نگهداري كارت، USB، شارژرهاي قابل حمل، ليوان و غيره مي شود.

در حقيقت، فلش مموري ها به عنوان محصول تبليغاتي برتر با دريافت 21 درصد از آراي نظرسنجي به عنوان كاربردي ترين هديه تبليغاتي انتخاب شده اند.

2) هر ساله مبالغ زيادي براي خريد كالاهاي تبليغاتي صرف مي شود

آيا شما فكر مي كنيد كه اگر محصولات تبليغاتي ابزاري كارآمد و قدرتمند نبودند، مبلغ قابل توجهي پول در سراسر جهان صرف آنها مي شد؟

3) محصولات تبليغاتي دو برابر بيشتر از تبليغات معمولي انگيزه ايجاد مي كنند

در حالي كه تبليغات تلويزيوني و مجله ها نيز مي توانند به ارتقاء نام تجاري شما كمك كنند، آنها در مقايسه با هديه تبليغاتي گران تر بوده و تاثيرگذاري كمتري دارند.

براي تبليغات تلويزيوني بايد به مدت طولاني تبليغ كسب و كار شما نمايش داده شود. با اين كار مبلغ خيلي زيادي را بايد براي اين كار در نظر بگيريد.

با انجام تبليغات بوسيله هداياي تبليغاتي مي توانيد در ميزان پول خود صرفه جويي كنيد و خود را بيشتر و طولاني تر در معرض ديد قرار دهيد.

برخي از هداياي تبليغاتي بمدت طولاني براي شما تبليغ خواهند كرد. البته در صورتي كه از جنس خوب و مرغوب ساخته شده باشند.

4) ايجاد حس اعتماد در مردم

79 درصد از مردم كه محصولات تبليغاتي را دريافت كرده اند تمايل بيشتري براي انجام كارهاي تجاري با برند موردنظر دارند.

اين آمار گوياي اين حقيقت است كه مي توان به هداياي تبليغاتي به چشم يك كالاي قابل اعتماد نگاه كرد. ارائه محصولات تبليغاتي يك راه عالي است كه باعث مي شود نام تجاري شما با ظرافت و جذابيت بيشتري نسبت به رقباي شما در معرض ديد باشد.

5) محصولات تبليغاتي آگاهي تجاري را در مردم افزايش مي دهند

حتي اگر در آن لحظه نتوانيد توجه مشتريان را براي انجام خريد به خود جلب كنيد، با اين كار در معرض ديد قرار گرفته ايد.

84٪ از افرادي كه هداياي تبليغاتي دريافت كرده اند بر اين باورند كه آگاهي آنها از نام تجاري مربوطه افزايش يافته است.

اين به ويژه براي كسب و كارهاي محلي يك اتفاق عالي است كه به دنبال در معرض ديد قرار دادن برند خود و ايجاد تعامل با مشتريان خود هستند.

با عرضه محصولات تبليغاتي شما قادر خواهيد بود با مشتريان بالقوه آينده خود ارتباط فوري برقرار كنيد.

6) بيشتر افراد محصولات تبليغاتي دريافتي را بيش از 12 ماه نزد خود نگه مي دارند

يك تبليغات تلويزيون در عرض يك يا چند دقيقه محصول شما را تبليغ مي كند، اما يك محصول تبليغاتي مي تواند بيش از يك سال كارآيي داشته باشد.

بعضي از هداياي تبليغاتي حتي بيشتر از يك سال هم نزد مشتري مي ماند مانند جعبه پذيرايي، پاور بانك تبليغاتي، فلش مموري تبليغاتي، جا كليدي تبليغاتي، ساعت تبليغاتي و . . .

آيا برند تجاري شما تا به حال در زمينه محصولات تبليغاتي سرمايه گذاري كرده است؟

منبع

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
گسترش نام برند با خودكار تبليغاتي

خودكارهاي تبليغاتي ابزارهاي تبليغاتي ايده آل هستند. با استفاده از اقلام تبليغاتي مانند خودكار، شما مي توانيد به تعداد زيادي از مشتريان با يك حركت دسترسي داشته باشيد.

 

خودكارها بهترين ابزار براي معرفي هويت نام تجاري مي باشند كه مي توانند در رويدادهاي تبليغاتي مانند سمينارها و نمايشگاه ها توزيع شوند.

اين به يك رسم در ميان شركت ها تبديل شده است كه از خودكار تبليغاتي مارك دار براي جذب مشتريان بالقوه خود استفاده مي كنند و در نتيجه، ميزان بازتاب نام تجاري را به ميزان بيشتري بهبود مي بخشد.

خودكارهاي چاپ شده مي توانند بدون فشار آوردن به بودجه يك شركت، موجب موفقيت آن در راستاي دستيابي به اهداف تبليغاتي خود شوند. در مقايسه با بسياري از هداياي تبليغاتي ديگر، خودكارها و اقلام نوشتاري بازده بيشتري از سرمايه گذاري انجام شده ارائه مي دهند.

سرمايه گذاري بر روي آنها بسيار ارزان است و نام تجاري را به طور موثر بين يك جامعه بزرگ گسترش مي دهند. در مقايسه با بسياري از هداياي تبليغاتي مانند ساعت ها، تقويم ها و هداياي روميزي، قلم ها باعث مي شود كه نام تجاري بهتر ديده شود و بدين ترتيب آنها به عنوان يكي از بهترين اقلام تبليغاتي معرفي مي شوند.

خودكار تبليغاتي هديه تبليغاتي ارزان و متنوع

در بين هداياي تبليغاتي ، شما مي توانيد يك مجموعه گسترده اي از خودكار تبليغاتي را در دسته بندي هايي شامل: خودكارهاي پلاستيكي، خودكارهاي فلزي و خودكارهاي چند منظوره را خريداري كنيد. در هر رده، گزينه هاي مختلفي در دسترس هستند.

خودكارها، مانند ساير اقلام، داراي بسياري از عناصر منطبق با مد هستند. طرح هاي مختلف و سبك هاي متفاوتي از خودكارها در اين فروشگاه وجود دارد. طرح هاي جذاب و خلاق، توجه سايرين را نسبت به خود جذب مي كنند و درنتيجه باعث افزايش شناخت نسبت به برند شما مي شوند.

در زمينه نوآوري خودكار، شما مي توانيد طرح هاي مختلفي را سفارش دهيد تا افراد هدف شما راغب به استفاده از خودكار تبليغاتي شما شوند. با طرح هاي متفاوت كاربران را نسبت به خود جذب مي كنند و به طور منظم به استفاده از آنها وا مي دارند.

خودكارها يكي از بهترين ابزارهاي تبليغاتي از لحاظ بازده سرمايه گذاري هستند. آنها ارزانترين اقلام موجود در فروشگاه هاي هديه تبليغاتي هستند، گرچه خودكارهايي وجود دارند كه داراي قيمت بالايي هستند.

مقرون به صرفه بودن و سودمندي خودكارها، رقابتي ترين عاملي است كه آنها را قادر مي سازد تا بازده بيشتري را براي شركت به همراه داشته باشند. خودكار براي همه دسته از مشتريان مفيد است و مي توان الگوي برند را به راحتي بر روي آنها قرار داد.

آنها كاربرد خود را در همه نوع كسب و كار پيدا مي كنند و توسط طيف وسيعي از مشتريان استفاده مي شوند. شركت ها مي توانند خودكارها را با توجه به ترجيح مشتريان سفارشي كنند و مي توانند رنگي را انتخاب كنند كه با رنگ هويت نام تجاري خود مطابقت داشته باشد.

شما مي توانيد يك مجموعه منحصر به فرد از خودكارها پيدا كنيد كه در طراحي و قيمت بسيار متنوع هستند. براي ديدن جزئيات بيشتر در مورد خودكار تبليغاتي، لطفا از وب سايت ما ديدن كنيد.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷
انتخاب خودكار تبليغاتي مناسب براي شما

خودكارهاي تبليغاتي يكي از بهترين هداياي تبليغاتي موجود در بازار مي باشند. شما مي توانيد كسب و كار خود را با استفاده از محصولات تبليغاتي مانند خودكارهاي سفارشي، خودكارهاي حكاكي شده، خودكارهاي تبليغاتي رونق ببخشيد.

آيتم هاي سفارشي و يا لوگودار مي توانند موارد استفاده مختلفي داشته باشند. براي توسعه كسب و كار، بزرگداشت يك رويداد ويژه يا جشن تولد، خودكارهاي سفارشي موارد استفاده وسيعي دارند كه هم جذاب و هم كاربردي مي باشند.

هنگام انتخاب خودكار تبليغاتي ، خودكارهايي كه داراي لوگوي شركت شما هستند ميتوانند راهي عالي براي جلب توجه مشتريان باشند. هر بار كه مشتريان شما از اين خودكار براي نوشتن استفاده مي كنند، آنها در واقع به صورت رايگان در حال تبليغ كسب و كار شما هستند و احساس مثبتي نسبت به نام تجاري شما ايجاد مي كنند.

تصور كنيد، يكي از مشتريان شما در حال صحبت كردن با تلفن است و به يك خودكار نياز دارد، هنگاميكه خودكار تبليغاتي شما به همراه لوگوي شركت تان را مي بيند حس مثبتي نسبت به شما و كسب و كارتان پيدا خواهد كرد.

خودكارهاي لوگودار بايد از يك شركت معتبر سفارش داده شوند. پديده جاويد يكي از بهترين توليدكنندگان خودكارهاي سفارشي است.

پديده جاويد انواع مختلفي از خودكارها را با لوگوهاي قابل تنظيم ارائه مي دهد. اين قلم ها خوش رنگ بوده و جلوه اي عالي دارند. اگر شما به دنبال يك خودكار زرق و برق دار اما ارزان براي يك مناسبت ويژه هستيد، ست كامل خودكارهاي رنگي ما گزينه مناسبي خواهد بود.

خودكار تبليغاتي مناسب با بودجه خود انتخاب كنيد

خودكارهاي تبليغاتي ارزان قيمت مختلفي وجود دارند كه در رنگ هاي مختلفي عرضه مي شوند. اين يك هديه عالي براي جشن تولدها و جشن هاي فارغ التحصيلي مي باشد.

اگر به دنبال خودكاري براي تبليغات هستيد، خودكار تبليغاتي لوكس ممكن است انتخاب خوبي باشد. اين خودكارها بسيار جذاب بوده و وقتي به عنوان هديه تبليغاتي ارائه شوند به كسب و كار شما شخصيت مي دهند.

خودكارهاي تجاري يك راه عالي و ارزان براي معرفي برند به مشتريان فعلي و آينده نگر هستند. نام تجاري بخش مهمي از هر كسب و كار است. كسب و كارهاي زيادي وجود دارند كه در تمام بخش هاي خود از ابزار بازاريابي مانند: خودكار استفاده مي كنند كه ممكن است به دليل طول عمر بالا و كاربردي بودن آنها باشد.

خودكارها در طرح هاي مختلف عرضه مي شوند و لوگوي شركت بر روي يك دايره كوچك در بدنه خودكار حكاكي مي شود. به لحاظ طراحي و عملكرد، تنها تعداد محدودي آيتم، بهتر از خودكار تبليغاتي براي توسعه كسب و كار شما وجود دارد.

خودكارهاي تجاري مي توانند يك گزينه كاربردي باشند. اين اقلام براي شركت بسيار كاربردي هستند و در عين اقتصادي بودن، ظاهري چشمگير نيز دارند.

آنها در رنگ هاي مختلف فلزي از قبيل بنفش، ارغواني و سياه عرضه مي شوند. در ميان قلم هاي منحصر به فرد، يك خودكار ويژه و مخصوص كسب و كار خودتان را انتخاب كنيد كه زيبا باشد و داراي يك طراحي چشمگير باشد.

خودكارهاي تبليغاتي داراي انواع مختلفي هستند. خريداران همچنين مي توانند از بين طيف وسيعي از رنگ ها، گزينه مورد نظر خود را انتخاب كنند.

اگر شما علاقه مند به خودكارهاي تبليغاتي سفارشي و يا خودكارهاي مناسب براي رويدادهاي آينده هستيد، خودكاري را انتخاب كنيد كه داراي كيفيت بالايي باشد و عمر طولاني داشته باشد.

پديده جاويد وسيعترين محدوده انتخاب خودكارهاي تبليغاتي را ارائه مي دهد. خودكارهاي ساده، خودكارهاي لوگودار براي شركت ها و يا كسب و كارهاي كوچك و همچنين هداياي تبليغاتي بيشتري را در پديده جاويد خواهيد يافت. از مجموعه گسترده ما ديدن كرده و گزينه مناسب خود را بيابيد.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
مجموعه هداياي تبليغاتي لوكس و سفارشي

 

هداياي تبليغاتي شما، تاثير زيادي بر روي نحوه كسب و كارتان با مشتريان‌تان مي‌گذارد، بنابراين كسب‌وكار خود را با هداياي تبليغاتي باكيفيت و سفارشي، براي مشتري‌هايتان به نمايش بگذاريد.

 

 

استفاده از هداياي تبليغاتي با كيفيت باعث مي شود محصول تبليغاتي شما مورد استفاده قرار گرفته و در طولاني مدت نام برند و شعار تبليغاتي شما را در معرض ديد مشتريان قرار خواهد داد.

پس از سال ها فعاليت در صنعت محصولات تبليغاتي، آموخته‌ايم كه تهيه هداياي مناسب براي شركت‌هاي بزرگ به چه مواردي نياز دارد. به همين دليل است كه محصولاتي باكيفيت و با قيمت مستقيم كارخانه عرضه مي‌كنيم.

شما هم مي‌توانيد بدون فراتر رفتن از بودجه خود‌، به مشتري‌هايتان هداياي لوكس و شخصي‌سازي شده بدهيد، هدايايي كه متناسب با هر مناسبت تبليغاتي، سفارشي شده‌اند.

هزينه هاي پايين تر با خريد عمده

با خريد هداياي تبليغاتي خود بصورت عمده با هزينه پايين مي توانيد كمپين تبليغاتي خود را انجام دهيد. در صورتي كه مي خواهيد در چند مرحله خريد محصولات تبليغاتي خود را انجام دهيد با خريد يكجا و بصورت عمده با قيمت كمتر محصولات تبليغاتي خود را تهيه كنيد.

انتخاب و طراحي هديه مناسب براي تعطيلات، تبليغات فصلي، رويدادهاي تقدير از مشتري و نمايشگاه‌هاي تجاري هيچ‌وقت تا اين حد راحت نبوده است.

در زمان انتخاب محصول تبليغاتي خود، محصولي را انتخاب كنيد كه رنگ آن با رنگ و طرح لوگوي شما همخواني داشته باشد. با انتخاب رنگ مناسب زيبايي بيشتري به محصول تبليغاتي خود بدهيد. با اين كار امكان استفاده از محصول شما بيشتر خواهد شد.

رضايت مشتري‌هايتان را با خودكارهاي حكاكي شده، مداد اتود و هديه هاي تبليغاتي شخصي‌سازي شده كه نام و برندتان را به خوبي نشان مي‌دهند جلب كنيد.

استفاده از هداياي تبليغاتي كاربردي

خودكار تبليغاتي سفارشي يكي از محبوب‌ترين هداياي تبليغاتي هستند. با هديه دادن اين خودكارها به مشتري‌هايتان، كاري مي‌كنيد كه هربار كه از آنها استفاده كنند، به ياد شما بيفتند.

با هديه دادن خودكار تبليغاتي لوكس و با كيفيت، در جلسات مهم مشتريان شما تمايل بيشتري به استفاده از آن خواهند داشت و برند شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

كمپين‌هاي تبليغاتي خود را با ارائه برترين محصولات، قيمت‌هاي رقابتي و آپشن‌هاي متنوع و بي‌شمار، متمايز كنيد. ما براي هر كسب‌وكار، صنعت و كمپيني، هديه تبليغاتي مناسب با آن را ارائه مي‌كنيم، از دفترچه يادداشت تبليغاتي گرفته تا لوازم خانه و آشپزخانه و ابزارآلات.

ما همچنين هداياي لوكس و متناسب با آخرين تكنولوژي‌هاي روز نيز براي تبليغات ارائه مي‌كنيم، مثل فلاش مموري‌هايي با ظرفيت بالا، چراغ قوه LED، كلاه تبليغاتي ، ساعت تبليغاتي ، ليوان تبليغاتي و يا جاكليدي تبليغاتي و جعبه پذيرايي .

مجموعه رو به رشد هداياي لوكس ما، براي هر كسب و كار و بودجه‌اي چيزي در چنته دارد. به علاوه، بر روي تمامي محصولات ما مي‌توانيد نام و برند خود را چاپ كنيد و قيمت‌گذاري‌ها براساس كمپين‌هاي مختلف متفاوت است.

ما در پديده جاويد چاپ ليزري نام، برند و پيام تبليغاتي و همه انواع تزئينات سفارشي را بر روي محصول انتخابي شما انجام مي‌دهيم.

با استفاده از ليزر، زيبايي و در عين حال تنوع را مي توانيد در چاپ محصول تبليغاتي داشته باشيد. هر طرحي كه مايل باشيد را مي توانيد بر روي هديه تبليغاتي شركت خود چاپ كنيد.

از مجموعه هداياي لوكس ما، به منظور تبليغات شركت خود ديدن كنيد. در اين مجموعه محصولات تبليغاتي متنوعي را خواهيد يافت كه براي تبليغات شما مناسب باشد و باعث رشد و پيشرفت كسب و كارتان شود.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۵ فروردين ۱۳۹۷
انواع خودكار تبليغاتي براي ارتقاي كسب و كار

احتمالا ديده ايد كه شركت هاي بزرگ در نمايشگاه هاي تجاري، خودكار تبليغاتي به افراد مي‌دهند. معمولا يك سمت اين خودكارها، لوگوي آن شركت ها چاپ شده است.

خودكار تبليغاتي را مي توان در طرح هاي متنوع و رنگ هايي هماهنگ با طرح برند خود انتخاب كنيد. با اين وجود، هميشه راهي وجود دارد كه يك قدم بيشتر برداريد و ما به شما نشان مي‌دهيم چطور اينكار را انجام دهيد.

خودكار هاي Ballpoint

قصد داريم ابتدا با خودكار هاي تبليغاتي Ballpoint شروع كنيم. اين يكي از خودكار هاي معمول و رايجي است كه هر روزه هزاران نفر از آنها استفاده مي كنند. روش كار اين خودكار ها اينطور است كه جوهر از طريق يك گلوله سفت كوچك 0?7-1?2 ميليمتري كه از برنج، فولاد و يا كاربيد تنگستن ساخته شده، بيرون مي‌آيد. جوهر در تماس با كاغذ تقريبا بلافاصله خشك مي‌شود. اين خودكار ها در محدوده قيمت هاي متفاوت به بازار عرضه مي شوند.

اين خودكار، جايگزين خود نويس هاي قديمي بوده است. شما مي توانيد خودكار تبليغاتي مورد نظر خود را با قيمتي مناسب و به تعداد زياد به ما سفارش دهيد. استفاده از اين نوع خودكار به عنوان يك هديه تبليغاتي، بسيار مناسب است زيرا هم در دسترس است و هم كاربردي.

بخاطر عمر طولاني و پس ندادن جوهر و راحتي استفاده، امروزه همه از خودكارهاي Ballpoint استفاده مي كنند. اين خودكارها را مي توانيد با نام و لوگوي برند كسب و كار خود شخصي و سفارشي كنيد.

خودكار هايي با تم شركتي

در ميان تمام محصولات ما، مجموعه اي از خودكار هاي تبليغاتي وجود دارد كه مي توان به شيوه اي متناسب با موضوع و تم شركت شما طراحي شوند. ما مي‌توانيم خودكارهايي به هر شكلي كه مد نظر شماست بسازيم. مطمئنا مردم به سختي خودكاري را فراموش مي‌كنند كه مثلا به شكل يك چكش بوده و تمام اطلاعات مربوطه به شركتي كه آن را به آنها هديه داده بر روي آن چاپ شده است.

اين خودكار ها انواع و شكل هاي متنوعي دارند و مي توانيم بسته به نياز شما، خودكار مورد نظر شما را طراحي و بسازيم. اين نوع از خودكار ها يكي از پر طرفدارترين هداياي تبليغاتي مورد استفاده شركت ها و صاحبان كسب و كار مي باشند.

خودكار هاي لمسي

گوشي هاي هوشمند با صفحه نمايش لمسي با حساسيت بالا، امروزه بسيار پرطرفدار شده‌اند. شما هم مي‌توانيد از اين فرصت استفاده كرده و خودكاري به مشتري هايتان هديه دهيد كه يك سري ماكروفايبر بر روي نوك خودكار قرار مي گيرد و مي توان از آن به عنوان قلم لمسي استفاده كرد. به اين ترتيب مي‌توانيد رابطه قوي تري با مشتري هاي خود ايجاد كنيد، چون شما تنها يك خودكار معمولي به آنها نمي دهيد، شما ابزار كابردي در اختيار آنها قرار مي دهيد كه هر روز از آن استفاده مي كنند.

خودكار هاي لوكس

علاوه بر خودكارهاي تبليغاتي معمولي كه مي‌توانيد به صورت عمده براي نمايشگاه ها و رويدادها از آنها استفاده كنيد، ما مجموعه اي از خودكار هاي لوكس براي مشتري هاي خاص را نيز به شما پيشنهاد مي كنيم. ظاهر اين خودكار ها به صورتي است كه اصلا جنبه‌ تبليغاتي بودن آنها را القا نمي كند.

طرح ها و اشكال اين نوع خودكار نامحدود است و به سليقه و نياز شما بستگي دارد. بستگي به كسب و كار شما و مشتريان شما اناع مختلفي از خودكار تبليغاتي لوكس با قيمت هاي مختلف در دسترس هستند. مغزي اين نوع از خودكار ها را مي توان تعويض كرد. اين كار باعث مي شود از خودكار تبليغاتي شما به مدت خيلي طولاني استفاده شده و نام برند شما تبليغ شود. ما در پديده جاويد انواع سفارشي سازي ها را بر روي انواع خودكار ها انجام مي دهيم. تنها كافي است با ما تماس بگيريد تا لوگوي برند شما نيز بر روي يكي از اين خودكار ها چاپ شود.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۷ اسفند ۱۳۹۶
25 حقيقت درباره هداياي تبليغاتي

اگر شما مشغول به تجارت در زمينه هداياي تبليغاتي هستيد، مي دانيد كه آنها مي توانند چه تاثيرات مهمي در تلاش هاي بازاريابي يك شركت ايجاد كنند. اما آيا اين حقايق جالب در مورد محصولات تبليغاتي را مي دانيد؟

هشت نفر از هر 10 مصرف كننده، مالك يك تا 10 هديه تبليغاتي هستند. پنجاه و سه درصد از اين افراد حداقل يكبار در هفته از آيتم هاي تبليغاتي دريافتي خود استفاده مي كنند. شش نفر از هر 10 نفر، هداياي تبليغاتي را تا دو سال نزد خود نگه مي دارند. فقط يك نفر از هر پنج نفر، محصول تبليغاتي غيرمطلوب خود را دور مي اندازد.

قبل از دريافت يك هديه تبليغاتي، 55 درصد از مردم با تبليغ كننده معامله اي انجام داده اند درصورتي كه پس از دريافت يك محصول تبليغاتي، 85 درصد از مردم با تبليغ كننده تجارت كردند. با تقريبا شش هزار تاثير، خودكار هاي تبليغاتي بيشترين ميزان تاثير را در مقايسه با ساير محصولات تبليغاتي ايجاد كرده اند. سي و يك درصد از مصرف كنندگان يك خودكار تبليغاتي دارند.

با يك هزينه كم، خودكار هايي كه روي آن بصورت سفارشي چاپ شده اند با كمترين هزينه بيشترين ميزان تاثيرگذاري را در بين هداياي تبليغاتي دارا مي باشند. اولين محصولات شناخته شده تبليغاتي، دكمه هاي يادبود، كه در سال 1789 مورد استفاده قرار گرفت. پنجاه و سه درصد از مواقع، محصولات تبليغاتي يك تصوير مطلوب از تبليغات كننده را در ذهن مشتريان ايجاد مي كنند.

چهل و هشت درصد از مصرف كنندگان تمايل به دريافت هداياي تبليغاتي بيشتري دارند.

با هزينه كم در مدت طولاني تبليغ كنيد

 

مصرف كنندگان به طور متوسط 6 ماه از محصولات تبليغاتي استفاده مي كنند. 69 درصد از مصرف كنندگان، هديه تبليغاتي كه مفيد به نظر برسد را انتخاب مي كنند. شصت و سه درصد از مصرف كنندگان، محصولات تبليغاتي را كه ديگر تمايل به حفظ آن ندارند، به فرد ديگري مي دهند. هشتاد و نه درصد از مصرف كنندگان مي توانند نام شركت تبليغ كننده يك هديه تبليغاتي را كه در دو سال گذشته دريافت كرده اند، به ياد بياورند. 90 درصد از مصرف كنندگان حداقل يك محصول تبليغاتي در آشپزخانه خود دارند، 74 درصد حداقل يك محصول در محل كار خود و 55 درصد حداقل يك محصول در اتاق خواب خود دارند.

هفتاد و هفت درصد از مصرف كنندگان مي گويند مفيد بودن هديه تبليغاتي، يكي از دلايلي است كه باعث مي شود آن را حفظ كنند. محصولات بهداشتي و ايمني، محصولات رايانه اي و لوازم التحرير به عنوان مفيد ترين اقلام تبليغاتي شناخته مي شوند. پنج مشتري برتر هداياي تبليغاتي افراد شاغل در حوزه هاي آموزش، امور مالي، غيرانتفاعي، بهداشت و درمان و ساخت و ساز هستند. اقلام پوشيدني محبوب ترين كالاي تبليغاتي به حساب مي آيد كه به دنبال آن نوشت افزار، كيف، تقويم و وسايل نوشيدني قرار مي گيرد. اولين نمايشگاه تبليغاتي در سال 1914 برگزار شد كه 32 شركت كننده داشت.

زنان علاقه بيشتري به كيف، نوشت افزار و تقويم دارند، در حالي كه مردان تمايل بيشتري دارند كه پيراهن و كلاه داشته باشند. لباس هاي لوگودار در بين مردم بسيار پرطرفدار هستند، 15 درصد از مردم داراي يك آيتم لوگودار مي باشند. ليوان هاي لوگودار به طور ويژه تبليغات موثرتري نسبت به آگهي هاي راديو و تلويزيون مي باشند. 57 درصد از مردم توانستند تبليغ كننده اي كه به آنها ليوان مارك دار هديه داده بود را به ياد بياورند كه اين عدد در مورد تبليغات راديويي، 32 درصد و در خصوص آگهي هاي تلويزيوني 28 درصد مي باشد. افزودن يك هديه تبليغاتي به تبليغات رسانه اي، اثربخشي ساير رسانه ها را تا 44 درصد افزايش مي دهد.

محصولات تبليغاتي 500 درصد ارجاع بيشتر از طرف مشتريان راضي را در مقايسه با يك نامه درخواست تجديد نظر در اختيار دارند.

آيا شما مشترياني داريد كه درباره قدرت هداياي تبليغاتي شك و ترديد داشته باشند؟ اين مقاله را با آنها به اشتراك بگذاريد و آنها به اين محصولات اعتقاد واقعي پيدا خواهند كرد!

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۳ اسفند ۱۳۹۶
مزاياي نصب پارتيشن اداري شيشه اي

پارتيشن هاي شيشه اي دفاتر اداري مزاياي غير قابل انكاري ارائه مي كنند. بحث ها و سردرگمي هاي زيادي در مورد مزايا و معايب پارتيشن هاي شيشه اي اداري وجود دارد. در حالي كه بعضي از مديران بر اين باورند كه با جدا كردن تيم خود براي كاهش اختلالات و حواس پرتي، مي توانند به بالاترين راندمان دست يابند، بعضي ديگر احساس مي كنند محيط پر جنب و جوش و تعاملي براي دستيابي به حداكثر بهره وري حياتي است. صرفنظر از اين موضوعات، پارتيشن اداري شيشه اي مزاياي غيرقابل انكاري را ارائه مي دهند. ليست مزاياي نصب پارتيشن اداري شيشه اي بهبود بهره وري نصب پارتيشن هاي اداري شيشه اي در دكوراسيون اداري منجر به افزايش بهره وري در ميان نيروي كار مي شود. با توجه به اين كه ممكن است تحت نظارت دائمي قرار گيرند، كاركنان كار را به شيوه اي جدي تر انجام مي دهند. صرف نظر از كاهش تنبلي در دفتر كار، پارتيشن هاي اداري شيشه اي واضح، كاركنان را تشويق مي كنند كه به سطح بالاتري از بهره وري دست يابند. نصب پارتيشن هاي شيشه اي نيز به كاهش آلودگي صوتي در دفتركار كمك مي كند، زيرا آنها تا حدودي عايق صدا هستند كه حواس پرتي را كاهش مي دهد و بهره وري را بهبود مي بخشد. انعطاف پذيري بزرگترين سود مالي براي نصب پارتيشن هاي اداري شيشه اي افزايش ميزان انعطاف پذيري ارائه شده توسط آنها است. در حاليكه جداسازي يك اتاق با ديوارهاي سنتي، يك امر خسته كننده و گران قيمت است، بهتر و آسان تر است كه پارتيشن هاي اداري شيشه اي را به كار ببريد و آنها را از يك مكان به مكان ديگر منتقل كنيد، در صورتي كه مي خواهيد يك فضا را در دكوراسيون داخلي دفتر خود اضافه كنيد. تخريب يك پارتيشن شيشه اي نه تنها آسان است، بلكه شما نيز هزينه هاي اضافي را بابت اين كار متحمل نخواهيد شد. در نتيجه، هميشه مي توانيد طراحي دكوراسيون اداري خود را متناسب با نياز و شرايط به طور مرتب تغيير دهيد. تعمير و نگهداري آسان اگر چه ممكن است صحيح به نظر نرسد، پارتيشن اداري شيشه اي از لحاظ تميز كردن و نگهداري نسبتا آسان هستند، زيرا شما هميشه مي توانيد از يك محلول تميز كردن پنجره براي پاك كردن صفحات شيشه اي استفاده كنيد. اگر چه شما مي توانيد از همان روش براي پاك كردن پانل هاي شيشه اي پردازش شده استفاده كنيد، استفاده از پارچه هاي ميكروفيبر نيز توصيه مي شود. كارآمد شما مي توانيد با نصب پارتيشن هاي اداري شيشه اي ، نياز به روشنايي الكتريكي به ويژه در طول روز را كاهش دهيد. كاهش وابستگي به روشنايي مصنوعي، اغلب باعث كاهش هزينه هاي كلي شركت شما مي شود، مقدار مصرف انرژي را كاهش مي دهد و موجب صرفه جويي در هزينه هاي زيادي مي شود. صرف نظر از مزاياي مالي آن، مصرف انرژي كم تاثير مثبتي بر محيط زيست دارد. به همين ترتيب، پارتيشن هاي شيشه اي باعث كاهش ريزپردازنده شركت و افزايش بهره وري انرژي مي شود. روشنايي بهبود يافته هنگامي كه حرف از محل كار به ميان مي آيد، كمبود نور طبيعي يكي از بزرگترين مشكلات امروز است، به ويژه از آنجا كه اغلب باعث كاهش كارايي در محيط كار و خستگي كاركنان مي شود. با اين حال، مي توانيد سلامت و روحيه كاركنان خود را با تغيير طراحي دكوراسيون داخلي و استفاده از نور طبيعي افزايش دهيد. نصب پارتيشن هاي شيشه اي در دفاتر اداري يكي از بهترين راه ها براي ورود نور كافي خورشيد است. حريم خصوصي بر خلاف باور عمومي، نصب يك پارتيشن اداري شيشه اي لزوما از بين برنده حريم خصوصي افراد نيست. وقتي كه حرف از نصب پارتيشن هاي شيشه اي به ميان مي آيد، بسياري از مردم نااميد مي شوند زيرا نمي خواهند امنيت خصوصي كاركنان را از بين ببرند. براي پارتيشن هاي شيشه اي ، يك طرح مات، احساس داشتن حريم خصوصي مورد نياز را ايجاد مي كند. به طوريكه بدون هيچ گونه سوء استفاده از حريم شخصي شما، احساس داشتن حريم خصوصي در شما ايجاد مي شود. ارزش زيبايي شناسي با افزايش رقابت جهاني، پيروزي براي جذب مشتريان جديد به طور فزاينده اي سخت شده است. به اين ترتيب، كارآيي و قابل ارائه بودن براي يك شركت ضروري است تا مشتريان جديد را تحت تأثير قرار دهد. بي ترديد، پارتيشن اداري شيشه اي ظاهر زيبا داشته و زيباي شركت ها را تضمين مي كنند. با انواع مختلفي از راهكار هاي موجود مانند سراميك، پارتيشن هاي شيشه اي دفاتر اداري نيز ظاهري كاملا مدرن را ارائه مي دهد كه مي تواند تقريبا در هر محل كار مكمل باشد. دوام به استثناي تنوع گزينه هاي پارتيشن شيشه اي، براي حصول اطمينان از تامين مقاومت در برابر سايش و استهلاك با در نظر گرفتن استفاده روزمره از دفتر، استاندارد صحيح ضخامت شيشه مورد نياز است. به همين ترتيب، پارتيشن هاي شيشه اي مي تواند براي مدت زمان بسيار طولاني با مراقبت و نگهداري مناسب به كار خود ادامه دهند. اگرچه شما ممكن است تصميم گيري در خصوص انتخاب نوع شيشه اي كه در محل كار خود بايد نصب كنيد دشوار است، زيرا در حال حاضر انواع مختلفي براي پارتيشن اداري وجود دارد. احساس و نگاهي كه مي خواهيد در دفتر خود ايجاد كنيد و همچنين طراحي دكوراسيون اداري شما، برخي از عواملي هستند كه تاثيرگذار مي باشند. با افزايش تعداد گزينه ها در هنگام طراحي دكوراسيون داخلي ، پارتيشن اداري شيشه اي در حال تبديل شدن به يك گزينه محبوبيت هستند.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
جا كليدي هديه تبليغاتي پر كاربرد

جا كليدي با چاپ سفارشي هديه تبليغاتي بي نظير كه هر كسي دوست دارد

جا كليدي هاي سفارشي براي شركت ها، كسب و كار ايجاد مي كنند و يادآوري هاي بزرگي از نام تجاري و پيام شما را ايجاد مي كنند كه باعث مي شود كه براي همه اطرافيان تكرار شوند.

جا كليدي هاي سفارشي در طيف وسيعي از مدل ها در دسترس هستند. انتخاب مناسب راه زيادي براي رسيدن پيام شما به مخاطبان گسترده خواهد بود. با اين راهنمايي هاي هوشمندانه كه پيام خود را با سطح بالايي از ديده شدن دريافت مي كنيد، شروع به كار كنيد.

جا كليدي چرمي

اين يكي از هداياي تبليغاتي مي باشد كه هم شيك، زيبا و داراي جلوه لوكس مي باشد. مي توانند در طرح ها و رنگ هاي مختلف باشند. اين نوع جا كليدي ها مي توانند به مدت طولاني مورد استفاده قرار بگيرند و نام برند شما را به نمايش بگذارند.

جا كليدي با در بطري باز كن

اگر شما هداياي تبليغاتي خود را به مخاطبي كه زياد به مسافرت و پيك نيك ميرود هديه مي دهيد، جا كليدي با درب بطري باز كن انتخاب عالي است. اين وسايل با آرم هاي لوكس كه دوبرابر كننده عنوان وبرند شما مي باشند و بطري ها نيز يك راه لذت بخش براي گسترش جلسات جشن در هر جا.

هداياي كاربردي مانند جا كليدي از قرار گرفتن در معرض ديد بيشتر برخوردار مي شوند و وقتي كه اين مزاياي استفاده از در بازكن هاي بطري را ارائه مي دهند، قابليت برند شما افزايش مي يابد. هر گاه گيرندگان هداياي تبليغاتي خود را بيشتر كنيد و آنها از هديه شما استفاده كنند باعث محبوبيت بيشتر خواهيد شد. با جا كليدي در باز كن دار توجه خواص دريافت كنندگان را دريافت خواهد كرد.

جا كليدي زنجير دار

اين جا كليدي هاي زنجير دار به راحتي مي توانند به تسمه يا كيف پول و كوله پشتي متصل شوند، خوش دست و راحت و حداكثر قابل حمل بودن را براي نام تجاري شما تضمين مي كنند. اين موارد را با نام تجاري و پيام خود شخصي سازي كنيد و ببينيد كه چگونه اين آرم هاي لوگو پيام شما را در اختيار مشتريان شما قرار مي دهند.

جا كليدي چراغ قوه دار

دريافت كنندگان اين نوع هديه تبليغاتي دو مزيت را با هم در دست خواهند داشت جا كليدي و چراغ قوه هر دو با هم. جا كليدي و چراغ قوه جالب هستند اين نوع هديه تبليغاتي رايج ترين در هر خانه مي باشد. با تحويل اين دو مورد با هم تصوير نام تجاري خود را در ذهن گيرندگان پايدار كنيد.

جا كليدي فلزي

ظريف ترين در ميان جا كليدي هاي تبليغاتي، جا كليدي فلزي خواهد بود يك اثر پايدار در ذهن كاربران و افراد اطراف آنها. يك هديه شركت هاي بزرگ براي كاركنان و مشتريان. بسيار با دوام و به خوبي حفظ خواهند شد. پيام شما كه بر روي اين جا كليدي فلزي با ليزر حك شده است براي مخاطبان شما براي مدت طولاني باقي خواهد ماند.

جا كليدي هاي پلاستيكي

رنگارنگ و در مدل هاي مختلف جا كليدي هاي سفارشي پلاستيكي به راحتي مي توانند دريافت كنندگان خود را سرگرم كنند.

مطابق با طرح و رنگ لوگوي خود آنها را سفارشي كنيد و ببينيد كه چگونه اين اقلام جلوه برند شما را دو چندان مي كنند. كم هزينه، با اين حال با محبوبيت بالا. جا كليدي هاي پلاستيكي يك گزينه لذت بخش براي تبريكات و پيام هاي فصلي همراه خود ارائه مي دهند.

جا كليدي هاي لوكس

 

آيا به دنبال يك جا كليدي هستيد كه متفاوت با جا كليدي هاي معمولي باشد؟ نگاهي به جا كليدي هاي لوكس بياندازيد در اشكال، طرح ها و رنگ هاي مختلف قابل ارائه هستند كه براي ترويج هر نوع كسب و كار و برندي مناسب هستند.

اين جا كليدي ها مي توانند داراي جعبه و همراه بعضي از اقلام تبليغاتي ديگر مانند خودكار تبليغاتي باشند. اين آيتم هاي تبليغاتي مخاطبان جوان رابيشتر ترغيب مي كنند كه از اين هداياي تبليغاتي به همراه خود داشته باشند و از آن استفاده كنند.

كداميك از اين جا كليدي هاي سفارشي را شما قصد داريد كه به عنوان تبليغ خود استفاده كنيد؟ افكار خود را در بخش نظرات به اشتراك بگذاريد.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۲۳ آذر ۱۳۹۶
عمده فروشي هداياي سفارشي تبليغاتي

هدايايي براي چاپ لوگو شما!

هداياي تبليغاتي اقلامي با نام هاي تجاري چاپ شده هستند كه به صورت رايگان به مشتريان عرضه مي شوند. هداياي تبليغاتي  شامل:

1. هداياي شركتي:

براي تبليغ محصولات، شركت ها هدايايي را در تاريخ هاي مشخصي به مشتريان عرضه مي كنند كه به آنان درك درستي از نام شركت، محصولات و به روزرساني هاي مربوط به تجارت ارائه دهند.

2. قدرداني از كارمندان:

شركت به كارمندان فعال خود كه دستاوردهاي خوب داشته اند با عرضه هدايايي قدرداني مي كند كه ميزان وفاداري آنان را افزايش دهد.. اين معمولا در بخش منابع انساني استفاده مي شود.

هداياي تبليغاتي

هداياي تبليغاتي خود را انتخاب كنيد:

1) بر اساس تم

اگر شما نمي دانيد كه به چه مورد خاصي نياز داريد، يك جستجوي موضوعي را براي يافتن محصولاتي كه به استفاده از آن نياز داريد انجام دهيد. اگر شما به دنبال يك چيز خاص نيستيد ...

2) بر اساس دسته بندي

معمولا، اگر شما محدوديت خاصي براي انتخاب محصول مورد نظر نداشته باشيد، بر اساس دسته بندي انتخاب خود را انجام دهيد به عنوان مثال، يك خودكار تبليغاتي  در رده "نوشت افزار" خواهد بود. به طور مشابه، يك چراغ قوه چراغ قوه ضدآب در رده "چراغ قوه" قرار دارد. اگر شما دقيقا نوع اقلام مورد نظر خود را نمي دانيد، نوار ابزار مربوط به دسته بندي را خالي بگذاريد و يك يا چند كلمه كليدي تايپ كنيد.

3) بر اساس كلمه كليدي

يك كلمه كليدي مي تواند هر يك از ويژگي هاي محصول را پوشش دهد. اگر به دنبال خريد خودكار هستيد، "ballpoint" يك كلمه كليدي مناسب خواهد بود. به طور مشابه، اگر شما به دنبال يك چراغ قوه ضد آب هستيد، واژه "ضد آب" يك كلمه كليدي است.

كسب و كار خود را با عرضه آيتم هاي تبليغاتي افزايش دهيد

استراتژي هاي زيادي وجود دارد كه مي توانيد در بازار اتخاذ كنيد و آن را به يكي از رايج ترين ارجاعات مردم تبديل كنيد. بعضي ها به شدت بر روي كمپين هاي بازاريابي سرمايه گذاري مي كنند و برخي ديگر از مدل هاي شبكه هاي تجاري براي گسترش نام تجاري خود استفاده مي كنند. يكي ديگر از مدل هاي موفق در تبليغات نام تجاري، عرضه كالاها و هداياي تبليغاتي است كه اگر به درستي برنامه ريزي كنيد كمتر با شكست مواجه مي شود.

هديه تبليغاتي چيست؟

اين يك مفهوم ساده است كه از طريق آن برخي از آيتم هاي تبليغاتي كوچك را به مشتريان يا كاركنان خود منتقل مي كنيد كه ممكن است لوگوي شما يا شعار شركت شما را روي خودش چاپ شده داشته باشد.

حتي اگر در آغاز يك رويكرد ساده به نظر برسد، يك اثر طولاني دارد. به عنوان مثال، اگر يك صفحه زير موس با نام تجاري و شماره تماس شما روي ميز افراد باشد اولين كاري كه مشتري ممكن است انجام دهد اين است كه به هنگام نياز به راحتي مي تواند با شما ارتباط برقرار كند. بنابراين، با عرضه يك هديه تبليغاتي خوب، شما نه تنها آرم شركت خود را روي محصولات قرار مي دهيد ، بلكه در ذهن كاربران به گونه اي نقش مي بنديد كه هرگز شما را فراموش نخواهند كرد.

علاوه بر اين، هداياي تبليغاتي همچنين مي تواند منافع قابل توجه ديگري را براي شما به ارمغان بياورد. هنگامي كه محصولي با كيفيت ارائه مي دهيد، هر چند ممكن است كم باشد اما كاربردي و تاثيرگذار است و مي تواند باعث ايجاد يك باور قوي در ذهن مشتريان مشا در خصوص برند و كيفيت كار شما باشد. با اين حال، هنگام انتخاب هداياي تبليغاتي بسيار مراقب باشيد، انتخاب كالاي نامناسب مي تواند شهرت شما را به خطر بياندازد همچنين اگر كالاي با كيفيت پايين ارائه دهيد يك هدايت ناكارآمد براي مشتريان آينده خود خواهيد داشت.

نه فقط براي مشتريان، بلكه همچنين براي كاركنان شما

شما هنگاميكه هداياي تبليغاتي را به مشتريان آينده و بالقوه خود براي ارتقاي نام تجاري خود عرضه مي كنيد، مي تواند به لحاظ ديگري براي حفظ وفاداري مشتريان و كاركنان فعلي شما نيز كارآمد باشد. اكثر شركت ها هداياي به عنوان يك هديه تبليغاتي فصلي يا سالانه به كاركنان خود ارائه مي كنند. با اين رويكرد كه ممكن است شما آن را به عنوان جبران بخشي از زحمات كاركنان خود و قدرداني از وفاداري و سخت كوشي آنها در نظر بگيريد.

انتخاب يك هديه تبليغاتي امروزه با وجود هزاران سايت خريد آنلاين با امكان خريد عمده كاري دشوار نيست. يكي از بهترين گزينه ها براي بررسي فروشگاه هاي چين مي باشند كه محصولات را با قيمت پايين ارائه مي دهند. شما مي توانيد سفارش خود را به صورت آنلاين ثبت كنيد و منتظر رسيدن كالاهاي خود به محل خود باشيد. شما همچنين بايد يك برنامه ريزي مناسب براي چاپ لوگوي شركت خود بر روي اين هداياي تبليغاتي داشته باشيد به طوري كه زيبا و باشكوه به نظر برسند.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

۱۰ مهر ۱۳۹۶
هداياي تبليغاتي موثرترين ابزار بازاريابي

چرا هداياي تبليغاتي، موثرترين ابزار بازاريابي هستند

بديهي است كه همه‌ي مصرف‌كنندگان هديه‌ي رايگان را دوست دارند. هر وقت صحبت از هداياي تبليغاتي برند باشد، اولين چيزي كه بلافاصله به ذهن‌تان مي‌رسد، خودكار تبليغاتي يا جاكليدي‌هايي است كه حتي پس از گذشت سالها هنوز هم از آنها استفاده مي‌كنيد.

هداياي تبليغاتي، اغلب چيزهايي كاربردي هستند كه به طور منظم مورد استفاده قرار مي‌گيرند؛ محصولاتي مثل ليوان يا ماگ، خودكارتبليغاتي، دفترچه يادداشت وفلش مموري . اما هداياي تبليغاتي به عنوان يك ابزار بازاريابي، تا چه حد موثرند؟ آيا خودكاري كه اسم يك شركت بر رويش چاپ شده، واقعا مردم از به معامله با آن شركت ترغيب مي‌كند؟

مطالعه‌اي كه توسط DIMA Market Research انجام شد ثابت مي‌كند كه اثر هداياي تبليغاتي و بازاريابي، دو برابر بيشتر از تبليغات تلويزيوني است. بر خلاف تبليغات تلويزيوني، كه مردم به طور متوسط تنها 30 ثانيه آن را مشاهده مي‌كنند، هداياي تبليغاتي معمولا تا چندين ماه به صورت دائمي استفاده مي‌شوند. بررسي‌هاي VistaPrint نيز نشان داده است كه 52 درصد از افراد مورد مطالعه پس از دريافت هديه رايگان، نسبت به شركتي كه هديه را به آنها داده بود نظر مثبتي پيدا كردند. 50 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند كه آنها هر روز از اين محصولات استفاده مي‌كنند.

را بايد از هداياي تبليغاتي به عنوان ابزار بازاريابي استفاده كرد؟

1) محصولات تبليغاتي، آگاهي از برند را افزايش مي‌دهند

هداياي تبليغاتي ساده‌ترين راه براي ارتباط هرچه بيشتر و روزانه‌ي برند شما با مشتري‌هاي احتمالي و جلب توجه آنها به شركت شما هستند. گرچه توجه مشتري‌ها به صورت ناخودآگاه به برند شما جلب مي‌شود، اما احتمال اينكه مشتري‌هاي احتمالي هنگام تصميم‌گيري، ابتدا برند شما را به ياد بياورند را افزايش مي‌دهد.

2) ارتباطات گسترده با هزينه‌ي نسبتا كم

هداياي تبليغاتي مي‌تواند تصوير برند كسب‌وكارهاي كوچكتري كه بودجه لازم براي پياده‌سازي كمپين‌هاي بزرگ را ندارند را به شدت تقويت كند.

هداياي تبليغاتي رسانه‌اي قدرتمند با بازده سرمايه‌گذاري بالا هستند، چراكه هم نسبتا ارزان هستند و هم تنوع زيادي در شكل و اندازه و فرم دارند. هديه‌ تبليغاتي رايگان راهي فوق‌العاده براي تقويت وفاداري مشتري هاست.

3) كدام هداياي تبليغاتي بيشترين تاثير را دارند

مطالعات زيادي نشان داده است كه تقويم و دفترچه يادداشت و خودكار تبليغاتي، موثرترين كالاهاي تبليغاتي هستند. دليلش هم اين است كه هر روز مورد استفاده قرار مي‌گيرند و اين يعني مشتري‌ها دائما برند شما را مي‌بيند و در خاطر دارند.

به وسيله‌ي خودكارهم ، كه يكي از قديمي‌ترين هداياي تبليغاتي است، مي‌توان به نتايج مثبتي در آگاهي از برند دست يافت.

با اين حال بايد بدانيد كه هداياي تبليغاتي زماني بيشتري تاثير را مي‌گذارند كه به صورت فردي و سفارشي باشند. هرچه كالاهاي تبليغاتي مشخصا براي گروه‌هاي هدف خاصي در نظر گرفته شده باشند، تاثير بيشتري در آگاهي از برند مي‌گذارند؛ و هيچ يك از شاخه‌هاي بازاريابي از اين قائده مستثنا نيستند. بنابراين هنگام انتخاب هداياي تبليغاتي، حتما علايق و سلايق خاص مشتري‌هاي هدف خود را در نظر داشته باشيد.

,p>نكته: قيمت يكي از مهمترني عوامل است. هداياي تبليغاتي كم كيفيت، ارزش برند شما را پايين مي‌آورند. بنابراين هميشه به كيفيت محصولات تبليغاتي توجه داشته باشيد، حتي اگر مي‌خواهيد خودكار هديه دهيد. تجهيز تيم جهاني‌ با كالاهاي بازاريابي مناسب و برند، مي‌تواند چالش برانگيز باشد. در حالي كه نبايد اينطور باشد.

 

آرشيو نظرات (0) | ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]

 
 

 


معرفي وبلاگ

هداياي تبليغاتيفهرست اصلي

صفحه نخست
پست الكترونيك
آرشيو مطالب
افزودن به علاقه مندي ها
صفحه خانگي
 


آرشيو موضوعي

موضوعي ثبت نشده است


آرشيو ارسال ها

آبان ۱۳۹۷
مهر ۱۳۹۷
شهريور ۱۳۹۷
مرداد ۱۳۹۷
تير ۱۳۹۷
ارديبهشت ۱۳۹۷


پيوند ها

خريد اپل ايدي به سيب
هداياي تبليغاتي
طراحي سايت بهسون
ماردين
درمان ديابت
دكوراسيون منزل
طراحي دكوراسيون منزل
آموزشگاه موسيقي
بج سينه
سئو
توليد محتوا
هداياي تبليغاتي

 [ ساخت وبلاگ ]